DualShock4: Limitovaná edice Uncharted4

Limitovaná edice PS4 – Uncharted 4: A Thief’s End

Sony si dává na speciálních limitovaných edicích PlayStationu 4 opravdu záležet, což jako majitel jedné z nich můžu jen potvrdit. Není proto překvapující, že bundle PS4 a čtvrtého pokračování Uncharted vypadá naprosto skvěle.

Bundle bude obsahovat 1TB PlayStation 4 v šedomodré barvě s vyobrazením Nathana Drakea a zlatým nápisem“UNCHARTED“ na horním víku a latinským textem „SIC PARVIS MAGNA“ na čelní straně konzole. V balení nebude chybět bezdrátový ovladač DualShock 4 a samozřejmě také Blu-ray s hrou Uncharted 4: A Thief’s End.  Velkým plusem je, že šedomodrý DualShock 4 z této edice půjde zakoupit samostatně.

Pokud vás tenhle kousek zaujal, musíte ještě pár týdnů počkat. Prodej celého setu bude zahájen 27. dubna, samostatný ovladač bude možné koupit o pár dní dříve.

Limitovaná edice PS4 – Uncharted 4: A Thief’s EndZdroj: PlayStation.Blog

Autor

Petr Kadlec

Vášnivý čtenář a nadšený filmový divák se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

1 komentář u „Limitovaná edice PS4 – Uncharted 4: A Thief’s End“

  1. kenapa semua hal kena kaitkan politik?!?! Betul semuanya datang dari Allah s.w.t, but cuba fikir sejenak… salur perparitan ada (based on chinta hati comment) cuma air tu tak menyalur dengan betul. Why? Because banyak sampah dan pelbagai lagi. Siapa punya angkara? Manusia sendiri. Tak percaya? Tengok keluar tingkap anda (di mana pun anda berada) dan perhatikan saluran (longkang) bersih ker, tak?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *