telefon

Telefon na call centrum Alza.cz

Nevím jakou máte zkušenost vy, ale najít na webu e-shopu Alza.cz telefonní kontakt na call centrum, kde byste měli možnost zeptat se na stav objednávky nebo zjistit nějaké další informace, je dost komplikované, ne-li nemožné. Takže abych ušetřil marné hledání dalším zákazníkům, tady to je:

Infolinka Alza.cz: +420 225 340 111

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

5 thoughts on “Telefon na call centrum Alza.cz”

  1. SOUHLASÍM, ŽE TEL. ČÍSLO NEJDE NAJÍT, ALE ANI MEIL, A AŽ PO DLOUHÉN HLEDÁNÍ JSEM HO NAŠLA NA HEURÉCE. MYSLÍM, ŽE PRO MĚ JE TOTO ZÁSADNÍ PROBLÉM, PROTOŽE NENÍ JINAK JAK KOMUNIKOVAT. NATO, ŽE NA MĚ Z TELEVIZE CO CHVILKU JEČÍ ZELENÝ MUŽÍČEK ALZA.CZ, A PŘITOM NEJDE NAJÍT KONTAKT JE HRUBÁ CHYBA.

  2. Také já se přidávám s velkým poděkováním, na call centrum jsem se dovolala a dokonce mi tam i pomohli, ještě jednou díky!

  3. Tak mně tohle číslo moc nepomohlo, spousta vyťukávání čísel na klávesnici za asistence šíleného zeleného mužíka,na konci jsem se dozvěděl,že moje zásilka,která je zaplacená a měla být doručena 26.11. 2017 neexistuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *