Čeká nás pokračování Star Wars: Republic Commando?

V roce 2005 jsme se mohli ujmout velení elitní jednotky Republic Commando a zažít akční dobrodružství, které do dnešních dnů nemá ve videoherním světě Hvězdných válek konkurenci. Nyní, po dlouhých 11 letech, se začínají objevovat zvěsti o údajně připravovaném pokračování.

Chystaný druhý díl by měl nést název Star Wars: Imperial Commando a datum vydání je údajně plánováno na rok 2017. Hra by měla obsahovat kooperaci pro 4 hráče, klasický multiplayer a kompletně zničitelné prostředí. Je nutné brát na zřetel, že všechny tyto informace pocházejí z neznámého a tudíž neověřeného zdroje, ale jestli je na tom alespoň špetka pravdy (především s ohledem na spekulované datum vydání), PR manažeři z Electronic Arts by se měli pochlubit už letos na E3.

Osobně bych pokračování Republic Commanda uvítal. Singleplayerová střílečka ze světa Star Wars tu rozhodně chybí a pro Electronic Arts by to byl logický krok, jak naplno využít práva k téhle miliardové značce. Víc se tedy snad dozvíme na výstavě E3, která proběhne letos v červu.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *