Čeština pro Author Bio Box (WordPress plugin)

Čeština | WordPress | pluginAuthor Bio Box je jedním z WordPress pluginů, které umožní přidat na váš web box s profilem autora a odkazy na sociální sítě. Zobrazení informací o autorovi článku přímo pod textem může pomoci k vytvoření pozitivního vztahu s publikem webu a vybudování stálé čtenářské komunity.

Author Bio Box se mi zalíbil pro svou jednoduchost a čistý design.
Po instalaci pluginu stačí v uživatelském profilu WordPressu vyplnit údaje o sociálních sítích, které chcete v boxu zobrazit, a napsat stručné bio (mohou být použity HTML značky). V nastavení samotného pluginu zvolíte místo zobrazení boxu, definujete barvy a způsob ohraničení a můžete box začít používat.

Pro instalaci češtiny stáhněte níže uvedený .zip soubor, rozbalte ho a obsah zkopírujte do adresáře languages ve složce pluginu (vášWordPress/wp-content/plugins/author-bio-box/languages).

Stáhnout češtinu: author-bio-box-3.2.1-cs-CZ

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.