Hlupáci v řadách PC hráčů

Někteří lidé, zarytí PC hráči, se nám domnívají, že cokoliv, co není PC, je k ničemu. A za tu krátkou dobu, po kterou vlastním Xbox 360, jsem se setkal s celou řadou neuvěřitelně stupidních otázek a dementních argumentů. Uvedu modelovou situaci, která odpovídá reálným myšlenkovým pochodům zaslepeného majitele osobního počítače (vychází z osobní zkušenosti).

Q: Ty máš prej Xbox, jo?

A: Mám.

Q: Na tom jako hraješ hry?

A: No hraju.

Q: Vždyť to nemá klávesnici a myš. Se ti to na tom ovladači musí blbě ovládat.

A:Design her je tomu ovládání uzpůsobený.

Q: A co extra ti jako vychází na ten Xbox?

A: V zásadě stejné hry jako na PC. Jen se nemusím starat o to, jestli můj hardware tu hru zvládne. Nehrabu se v nastavení grafických detailů a nehoním frekvence na grafice, abych zvedl frame.

Q: No jo, ale na PC můžeš i pracovat.

A: Ty jseš asi magor, viď? Jako bys srovnával mobil se sporákem. Konzoli si nekoupíš kvůli práci. Taky tě nestojí tolik, co herní PC.

A mohl bych zvesela pokračovat. Zatvrzelý PC hráč se ohání „dostupností her“ (prostě je ukradne), klávesnicí a myší, … A když se dostane k tomu, že celý Xbox stál tolik, co jeho grafická karta, začne blekotat něco o práci, na kterou PC využívá. Nechce připustit, že tu jeho „práci“ zastane netbook za 5 tisíc, protože webový prohlížeč a word rozhodně nepotřebují grafiku za 6 Palackých. Nastal tak čas zaujmout jasné stanovisko k této slabomyslné části populace:

Gesto vstyčeného prostředníčku - Fuck you
Fuck you!

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Jedna myšlenka na “Hlupáci v řadách PC hráčů”

  1. >A teraz si predstav miesto XBOXU cojaviem iPhone, iPad atd. 🙂

    To, co popisujes je osobna obmedzenost, hlupost, neskusenost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.