Hubneme s Androidem

Mnozí z nás se snaží bojovat s přebytečnými kily, které má na svědomí nedostatek pohybu a špatné stravovací návyky. Tento těžký a dlouhý boj si však můžeme usnadnit pomocí několika šikovných aplikací z katalogu Android Marketu. Jednu z nich si tu teď představíme.

Noom Weight Loss

Tato užitečná aplikace z dílny WorkSmart Labs Inc. vám pomůže se sestavením optimálního hubnoucího plánu. Stačí vyplnit několik základních informací jako je pohlaví, výška, váha, věk a cílová váha a Noom vám řekne, kolik kalorií můžete denně přijmout a v jakém časovém horizontu se nadbytečných kil zbavíte (za předpokladu, že se budete držet stanoveného plánu). Také vám naordinuje pravidelný pohyb, alespoň 3x týdně, a množství kalorií, které byste měli během těchto pohybových aktivit za týden spálit.

Dále Noom obsahuje stravovací deníček, díky kterému si jednoduše udržíte přehled o zkonzumovaných potravinách a přijaté energetické hodnotě z nich. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Jídla jsou rozdělena do tří kategorií, které jsou rozlišeny barvami jako na semaforu. Zelená reprezentuje zdravé pokrmy jako je zelenina, ovoce, nízkotučné mléko atp. Oproti tomu červená barva značí jídla nezdravá (čokoláda, smažená jídla, vepřové maso, …). Můžete si tak snadno ohlídat denní příjem kalorií a prospěšnost snědených potravin pro váš organismus. Pokud si nebudete jisti, jakou energetickou hodnotu mají některé druhy potravin, doporučuji využít vyhledávání na stránkách KalorickéTabulky.cz.

  

Změnu vaší váhy můžete snadno sledovat v přehledném grafu, který nabízí data v měsíčním přehledu. Noom také poskytuje týdení přehled, ve kterém naleznete srovnání cílového týdeního úbytku váhy s tím aktuálním. Získáte tak ucelený přehled o svých úspěších při boji s nadbytečnými kily.

Noom Weight Loss také obsahuje osobního trenéra, který pomocí GPS zaznamenává vaší pohybovou aktivitu. Zvolit můžete z velké škály různých cvičení (například běh, chůze, jízda na kole, chůze po schodech, …), Noom během cvičení získává údaje o vaší poloze, rychlosti a spálených kaloriích a trasu zobrazuje na mapě. Je to zábavné a motivující.

Noom Weight Loss mohu opravdu doporučit každému, kdo má chuť zatočit s nadváhou. Tato aplikace za vás hubnout nebude, ale ukáže vám cestu a umožní sledovat, jak se vám na té cestě daří.

QR kód s odkazem pro stažení  Noom Weight Loss:

qrcode

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Jedna myšlenka na “Hubneme s Androidem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *