iPhone | bezdrátová nabíječka | levná | low-cost

Bezdrátová nabíječka pro iPhone za hubičku

Nedávno jsem narazil na bezdrátovou nabíječku Aiino – Wireless Charger for iPhone 8, 8+, X, XS, XR, XSMax – Premium. A protože mě bylo bezdrátové nabíjení, do té doby, úplně jedno, ke koupi mě přesvědčila až cenovka 89 Kč (zakoupeno v CZC.cz).

Kromě úžasné ceny, mě přesvědčily ke koupi ještě následující parametry:

  1. Bezdrátová nabíječka Aiino – Wireless Charger for iPhone 8, 8+, X, XS, XR, XSMax – Premium nemá žádný LED indikátor nabíjení

Ano, přátelé. Jako mnozí z vás, ani já si nepřeji, aby mi nějaká hloupá dioda svítila do obličeje. Chci prostě nabíječku, která mi nebude, naprosto otravně, každou půlvteřinu blikat na desce pracovního stolu přímo do očí. Takže ano, při veškeré mé ignoraci ostatních parametrů, absence miniaturního, epicky zbytečného a otravujícího světýlka, pro mě byla jediným zásadním parametrem.

A musím říct, že zmíněná Aiino bezdrátová nabíječka funguje naprosto bezvadně. Nevýhodou je, že k ní musíte zakoupit odpovídající zdroj. Tedy trafo, které dává alespoň 2A. K mému (ne)štěstí jsem zakoupil C-Tech UC-02. Nabíječku, která má dva USB výstupy a celkový (maximální) úhrn nabíjecího proudu 2,1 A. Koupil jsem ji od T.S.BOHEMIA a.s. za 129 Kč. Technicky tento zdroj funguje OK, problém je, že vydává nepříjemný pisklavý zvuk (který zaregistrujete především v tiché místnosti). Jelikož jsem tuto nabíječku kupoval hlavně do práce, kde nás v open office sedí asi 40 lidí, rozhodl jsem se s pisklavým zvukem smířit.

Sečteno a podtrženo, na řešení bezdrátového nabíjení svého iPhone 8 jsem vynaložil celkem 218 Kč. A nutno podotknout, že funguje velmi dobře. Po zkušenostech se C-Tech UC-02, volil bych dnes pouze jiný zdroj. Aiino – Wireless Charger for iPhone 8, 8+, X, XS, XR, XSMax – Premium funguje naprosto bez problémů a díky ní jsem objevil kouzlo bezdrátového nabíjení.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.