Marware EcoVue - obal na Kindle

Marware EcoVue – Domov pro váš Kindle

Kindle je úžasný přístroj. Jenže nosit ho jen tak v tašce a na noc pohodit do nočního stolku, to je rychlá cesta k trvalým vadám na kráse. Je tedy nevyhnutelné investovat ještě pár stovek do kvalitního pouzdra. Já zvolil EcoVue.

Elektronické obchody jsou přecpané nejrůznějšími variacemi na pouzdra, kapsy a brašničky, kterým můžete svůj Kindle svěřit. Liší se nejen cenami, použitými materiály a druhem zavírání, ale také způsobem, jakým pouzdro čtečku drží. Variací je opravu celá řada a fantazii se meze nekladou. Jediným limitem je tloušťka vaší peněženky, protože cena některých kousků hravě předčí pořizovací náklady čtečky samotné.

Probíral jsem se houští nabídek v nejrůznějších e-shopech několik dní. Chtěl jsem něco jednoduchého a praktického, co nebude vážit víc než Kindle, čtečka půjde v případě potřeby jednoduše vyndat  a cena nepřevýší 400 Kč. Po dlouhém hledání a pročítání uživatelských recenzí jsem narazil na Marware EcoVue. Má cesta prérií pouzder a obalů byla u svého konce.

EcoVue moje požadavky splňuje do puntíku. Je lehké, má jednoduché zavírání i uložení čtečky a navíc se dá bezvadně přeložit a držet tak Kindle v jedné ruce. Jako materiál byla použita eko-kůže, při výrobě tak nebylo zraněno žádné nevinné zvířátko. Ale dost bylo řečí, koukněte do galerie! Jeden obrázek přeci vydá za tisíc slov.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

2 komentáře u „Marware EcoVue – Domov pro váš Kindle“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.