Nokia 6300 – Jak vyměnit sluchátko

Nokia 6300 | oprava sluchátka | návod

Nedáte dopustit na starý dobrý, téměř nezničitelný, mobil Nokia 6300 s ocelovými kryty, ale zlobí vás sluchátko? Šumí v něm, špatně slyšíte druhou stranu? Jeho výměna je jednoduchá. Zvládnete ji doma sami a přijde vás jen na pár desítek korun.

Nové sluchátko pro telefon Nokia 6300 lze pořídit v cenovém rozmezí cca 67 Kč (ebay) až 125 Kč (Aukro) včetně poštovného. Návod na jeho montáž je skutečně jednoduchý a stačí vám k tomu pouze šroubovák torx 6 (T6).

  1. Sundejte kryt baterie a baterii vyjměte. Ve spodní části telefonu se nacházejí dva šroubky, ty odšroubujte.
  2. Nyní sundejte přední kryt telefonu a vyndejte klávesnici. Kolem displeje se nachází čtyři šroubky, které odšroubujte.
  3. Vyjměte vnitřek telefonu ze zadního krytu.
  4. Sluchátko se nachází v zadním krytu. Není nijak přišroubováno, pouze vsazeno do jakéhosi pouzdra. Opatrně jej vyjměte a vložte sluchátko nové.
  5. Nyní můžete mobil opět složit.

A to je celé. Vyměnit staré sluchátko za nové je u telefonu Nokia 6300 skutečně otázkou pouhých pár minut. Když už budete mít telefon rozložený, vyplatí se ho i vyčistit. Prach se dostane všude. O tom se ostatně můžete přesvědčit z obrázků dole.

Berte prosím na vědomí, že veškeré zásahy do vašeho mobilního telefonu provádíte na vlastní nebezpečí.

 

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

2 komentáře u „Nokia 6300 – Jak vyměnit sluchátko“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.