Outlook.com – napojení kalendářů třetích stran

Používáte jako hlavní kalendář ten od Microsoftu a potřebujete do něj dostat události a úkoly z dalších kalendářů, které máte jinde? Outlook podporuje standard iCal, díky němuž můžete mít všechny informace pěkně na jednom místě, jen je potřeba se k nastavení proklikat. Tento návod vám ukáže jak na to.

Kalendář Outlook - připojení kalendářů z dalších aplikací.

Přihlášení k odběru dalších kalendářů byste jen těžko hledali pod záložkou nastavení v pravém horním rohu webové aplikace Outlook kalendář, kde by ho intuitivně čekal každý. Tlačítko, které je k tomu určené se nachází v levém horním rohu a nese název Importovat. Po kliknutí na Importovat zvolte v levém menu Přihlásit odběr. Vyplňte URL kalendáře, který chcete přidat, zvolte název a barvu nového kalendáře, případně mu přiřaďte symbol. Pak už jen stačí kliknou na Přihlásit odběr a propojení je hotové.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.