Audiokniha Pište jako copywriter

Audiokniha Pište jako copywriterChcete dát šmrnc svému webu? Přitáhnout více návštěvníků? Zvýšit prodeje v e-shopu? Obsah je sice král a dobrý produkt nic nenahradí, ale špatná forma potenciální návštěvníky/zákazníky přinejlepším zmate, v horším případě odradí. Copywriter Otto Bohuš se s tímto problémem rozhodl pomoci a podělil se o své zkušenosti s psaním textů pro web. Prostřednictvím série e-booků a aktuálně vydané audioknihy udílí 33 rad, které, jak autor tvrdí, přispějí k originálnějšímu obsahu každého webu.

Audiokniha aneb Slyšte rady copywriterovi

Audiokniha Piště jako copywriter má oproti textové verzi několik nesporných výhod. Lze ji poslouchat v autě cestou do práce nebo během procházek se psem… Zkrátka netřeba ji držet v ruce a upírat na ní zrak. O její namluvení se postaral ostřílený dabér Gustav Bubník, jehož hlas má mnoho českých televizních diváků spojených především s Charlie Sheenem nebo Tomem Cruisem. Vše je tedy na profesionální úrovní a poslech této audioknihy vám újmu na sluchu rozhodně nezpůsobí.

Pište jako copywriter ve své audioverzi nabízí všechny kapitoly z elektronické knižní trilogie. Otto Bohuš vám tak prostřednictvím Gustava Bubníka prozradí jak vyladit homepage,  jak vyladit celý web a jak vyladit copy. Veškeré informace jsou servírovány bez zbytečného balastu. Autor jde rovnou k věci, předkládá příklady, navrhuje řešení. Nutí k zamyšlení nad tím, co na vašich stránkách lidé asi hledají, jak jim pohyb webem usnadnit, co jim nabídnout. Zkrátka jak zaseknout háček a už nepustit.

A aby toho nebylo málo, autoři audioknihy si připravili příjemný bonus – 9 namluvených článků z blogu ottocopy.cz. Celkem tak na posluchače čeká více než tři a půl hodiny plných užitečných informací, rad a tipů pro zlepšení obsahu webu.

Pokud hledáte cestu k úspěšnému webu, audiokniha Pište jako copywriter nabízí efektivní způsob, jakým se dostat k řadě užitečných informací, které vám s tím pomohou.

Koupit audioknihu

Autor: Otto Bohuš
Délka: 3 hod 37 min
Rok vydání: 2014
Interpret: Gustav Bubník
Velikost: 292 MB
Formát: MP3 – 192kbps
Vydavatel: Progres Guru

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *