Warp Speed Dissolving into Monitors 22/365 by Louish Pixel

Swap Screen – rychlé přesouvání oken mezi monitory

Používáte dva monitory? Stalo se vám někdy, že jste spustili aplikaci a její okno se zobrazilo na jiné obrazovce, než jste v tu chvíli potřebovali, a museli jste myší lovit okraj okna aplikace a tahat jej zpátky? Tomu je konec.

Mít dva monitory vedle sebe, asi bych tenhle problém neřešil a prostě si myší dojel vedle. Jenže mám k počítači připojenou televizi a kroutit hlavu za sebe a hledat ukazatel myši, abych chytil okraj okna videopřehrávače, to není disciplína pro běžného Evropana, nýbrž pro zkušeného jogína.

Swap Screen
Swap Screen – nástroj pro snadné přepínání oken mezi monitory.

Trn z paty mi vytáhla jednoduchá aplikace Swap Screen, která je součástí balíčku aplikací Dual Monitor Tools. Kromě toho že je malá (163kB), obejde se bez nutnosti instalace. Mimo prostého přepínání aktivního okna mezi dvěma monitory dokáže toto okno připnout do volitelné části monitoru, což se někdy může hodit. Předdefinované akce provádíte s pomocí vlastních klávesových zkratek. Je to jedoduché a rychlé.

Dual Monitor Tools
Stáhnout (sourceforge.net)
Domovská stránka


Fotografie v záhlaví: Louish Pixel – Warp Speed Dissolving into Monitors 22/365

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.