SWTOR: Launch party

Představovat zde nejnovější počin polobohů z BioWare zde nemá příliš velké opodstatnění. Vždyť kdo by se dokázal vyhnout nekonečné marketingové masáži, která provází blížící se vydání Star Wars: The Old Republic? Nikdo a nikde tomu nemohl uniknout. Již před vydáním se toto mmorpg těší obrovské přízni herního publika, které ho s neskrývaným nadšením označuje jako WoW killer (což ukáže až čas) a hltá každou novinku, obrázek či nové video, které BioWare vypustí.  A právě tito nadšení příznivci uspořádali párty u příležitosti brzkého spuštění hry (20.12.2012).

SWTOR Launch Party

Místem konání sestal pražský klub Hvězda, jehož prostory poskytly dokonalé podmínky pro průběh celé akce. Program launch party byl velice pestrý a pořadatelé si na něm dali opravdu záležet. Kromě závodů ve Swoopech, turnaji v Pazaaku a vědomostního testu se publikum dočkalo několika přednášek, jejichž tématem byla historie BioWare, Star Wars a jejich vesmír a vývoj MMO her.  Kvalita jednotlivých vystoupení byla na dobré úrovni, což se bohužel nedá říct o kvalitě ozvučení. Přednášejícím nebylo příliš rozumět, a pokud se chtěl posluchač přeci jen něco dozvědět, musel hodně napínat sluch, aby z monotónního huhlání složil pár souvislých vět. Nicméně tento technický nedostatek byl vykompenzován živou diskusí mezi účastníky párty. Probralo se snad úplně všechno, od prvních herních zážitků z Old Republic (předplatitelé mohou do hry nakouknout již od poloviny tohoto týdne) až po spekulace, co bude obsahovat první patch.

Na závěr se snad už hodí jen poděkovat pořadatelům za vydařenou akci. Věřím, že ty následující budou minimálně stejně tak dobré, jako byla tahle.

Kdo za tím vším stál:

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.