telefon

Telefon na call centrum Alza.cz

Nevím jakou máte zkušenost vy, ale najít na webu e-shopu Alza.cz telefonní kontakt na call centrum, kde byste měli možnost zeptat se na stav objednávky nebo zjistit nějaké další informace, je dost komplikované, ne-li nemožné. Takže abych ušetřil marné hledání dalším zákazníkům, tady to je:

Infolinka Alza.cz: +420 225 340 111

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

20 komentářů u „Telefon na call centrum Alza.cz“

  1. Dobrý den chtěla bych se zeptat zda by jste mi poslali kopii faktury na myčku goddes zakoupenou loni v dubnu na jméno Mikusova. Andrea moc dekuji

 1. Super, diky moc!
  Na lince sice pan moc ochotny, ale najit to cislo na webu Alza asi ani nejde….

 2. SOUHLASÍM, ŽE TEL. ČÍSLO NEJDE NAJÍT, ALE ANI MEIL, A AŽ PO DLOUHÉN HLEDÁNÍ JSEM HO NAŠLA NA HEURÉCE. MYSLÍM, ŽE PRO MĚ JE TOTO ZÁSADNÍ PROBLÉM, PROTOŽE NENÍ JINAK JAK KOMUNIKOVAT. NATO, ŽE NA MĚ Z TELEVIZE CO CHVILKU JEČÍ ZELENÝ MUŽÍČEK ALZA.CZ, A PŘITOM NEJDE NAJÍT KONTAKT JE HRUBÁ CHYBA.

 3. Také já se přidávám s velkým poděkováním, na call centrum jsem se dovolala a dokonce mi tam i pomohli, ještě jednou díky!

 4. Tak mně tohle číslo moc nepomohlo, spousta vyťukávání čísel na klávesnici za asistence šíleného zeleného mužíka,na konci jsem se dozvěděl,že moje zásilka,která je zaplacená a měla být doručena 26.11. 2017 neexistuje.

 5. Telefon na podporu je hned na úvodní stráce Alzy pod názvem nákup po telefonu.Je pravda,že spojit se s operátorem chvíli trvá a chce to pevné nervy,ale dá se to zvládnout.Dověděl jsem se vše co jsem potřeboval.

 6. Díky, moc mi to pomohlo :). Alza opravdu nemá nikde číslo na telefonní linku uvedeno. Dokonce kontaktní formulář nenabízí některé možnosti, a to ani pro Premium zákazníky s placeným členstvím. Ufff :-(.

 7. Číslo sem sice našla,ale jsou tam přednastavené dotazy..Mě přišlo nekompletní zboží a na to tam dotaz není..A spojit se přímo s operatorem,jak bývá jinde,nelze..Po kontaktním formuláři mi to taky nešlo se domluvit-odpovidali mi na něco úplně jiného a chtěli fotky,ale neni jak jim je poslat – přes mail ani ten formulář to nejde.

 8. Dobrý den,

  protože mám vážný zájem kameru značky BLAUPUNKT, poprosím Vás o zodpovězení dotazu, jaké jsou rozdíly (kromě ceny a rozměrů obou kamer) mezi kamerami do auta zn. BLAUPUNKT 2.0 FHD a kamerou BLAUPUNKT 2.1 FHD.

  Již předem děkuji za vyčerpávající odpověď, protože podle popisu jsem nikde rozdíl nenašel.

  Model BLAUPUNKT 2.1 FHD byl měl být zřejmě novější, ale v čem je lepší?

  Děkuji, s pozdravem a přáním krásného dne Václav Hazuka.

 9. HRŮZA! NA TELEFONU TO NIKDO NEBERE, POŘÁD ODKAZY NA NÁKUPY, OPERÁTOR ŽÁDNÝ, SLOŽITÝ, NEDODĚLANÝ SYSTÉM!!! NEJVĚTŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD??????….

 10. číslo jsem našel hned v kontaktech a hned čtvrtá otázka byla zda chci spojit s operátorem….. za omezenost schopností lidí eshop nemůže a to ho neomlouvám, sám mám s nimi neustavičně problémy ale najít číslo mi zabralo 5 vteřin a spojení s operátorem cca 3 minuty.

 11. Už tam volám hodinu dokola, po dlouhé hlášce a příslibu , že budu spojena na operátora to třikrát pípne a konec. Naprostá neúcta k zákazníkovi a vrchol neprofesionálního přístupu!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.