telefon

Telefon na call centrum Alza.cz

Nevím jakou máte zkušenost vy, ale najít na webu e-shopu Alza.cz telefonní kontakt na call centrum, kde byste měli možnost zeptat se na stav objednávky nebo zjistit nějaké další informace, je dost komplikované, ne-li nemožné. Takže abych ušetřil marné hledání dalším zákazníkům, tady to je:

Infolinka Alza.cz: +420 225 340 111

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

18 komentářů u „Telefon na call centrum Alza.cz“

 1. SOUHLASÍM, ŽE TEL. ČÍSLO NEJDE NAJÍT, ALE ANI MEIL, A AŽ PO DLOUHÉN HLEDÁNÍ JSEM HO NAŠLA NA HEURÉCE. MYSLÍM, ŽE PRO MĚ JE TOTO ZÁSADNÍ PROBLÉM, PROTOŽE NENÍ JINAK JAK KOMUNIKOVAT. NATO, ŽE NA MĚ Z TELEVIZE CO CHVILKU JEČÍ ZELENÝ MUŽÍČEK ALZA.CZ, A PŘITOM NEJDE NAJÍT KONTAKT JE HRUBÁ CHYBA.

 2. Také já se přidávám s velkým poděkováním, na call centrum jsem se dovolala a dokonce mi tam i pomohli, ještě jednou díky!

 3. Tak mně tohle číslo moc nepomohlo, spousta vyťukávání čísel na klávesnici za asistence šíleného zeleného mužíka,na konci jsem se dozvěděl,že moje zásilka,která je zaplacená a měla být doručena 26.11. 2017 neexistuje.

 4. Telefon na podporu je hned na úvodní stráce Alzy pod názvem nákup po telefonu.Je pravda,že spojit se s operátorem chvíli trvá a chce to pevné nervy,ale dá se to zvládnout.Dověděl jsem se vše co jsem potřeboval.

 5. Díky, moc mi to pomohlo :). Alza opravdu nemá nikde číslo na telefonní linku uvedeno. Dokonce kontaktní formulář nenabízí některé možnosti, a to ani pro Premium zákazníky s placeným členstvím. Ufff :-(.

 6. Číslo sem sice našla,ale jsou tam přednastavené dotazy..Mě přišlo nekompletní zboží a na to tam dotaz není..A spojit se přímo s operatorem,jak bývá jinde,nelze..Po kontaktním formuláři mi to taky nešlo se domluvit-odpovidali mi na něco úplně jiného a chtěli fotky,ale neni jak jim je poslat – přes mail ani ten formulář to nejde.

 7. Dobrý den,

  protože mám vážný zájem kameru značky BLAUPUNKT, poprosím Vás o zodpovězení dotazu, jaké jsou rozdíly (kromě ceny a rozměrů obou kamer) mezi kamerami do auta zn. BLAUPUNKT 2.0 FHD a kamerou BLAUPUNKT 2.1 FHD.

  Již předem děkuji za vyčerpávající odpověď, protože podle popisu jsem nikde rozdíl nenašel.

  Model BLAUPUNKT 2.1 FHD byl měl být zřejmě novější, ale v čem je lepší?

  Děkuji, s pozdravem a přáním krásného dne Václav Hazuka.

 8. HRŮZA! NA TELEFONU TO NIKDO NEBERE, POŘÁD ODKAZY NA NÁKUPY, OPERÁTOR ŽÁDNÝ, SLOŽITÝ, NEDODĚLANÝ SYSTÉM!!! NEJVĚTŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD??????….

 9. číslo jsem našel hned v kontaktech a hned čtvrtá otázka byla zda chci spojit s operátorem….. za omezenost schopností lidí eshop nemůže a to ho neomlouvám, sám mám s nimi neustavičně problémy ale najít číslo mi zabralo 5 vteřin a spojení s operátorem cca 3 minuty.

 10. Už tam volám hodinu dokola, po dlouhé hlášce a příslibu , že budu spojena na operátora to třikrát pípne a konec. Naprostá neúcta k zákazníkovi a vrchol neprofesionálního přístupu!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *