Windows update error 0x800f0900

Aktualizace Windows 10 – Chyba 0x800f0900

Nedávno jsem se potýkal s problémem aktualizace Windows 10. Windows update hlásil, že systém nemá nainstalovány všechny potřebné záplaty, ale pokaždé, když jsem se pokusil je stáhnout a nainstalovat, vyskočilo hlášení o chybě 0x800f0900. Vyzkoušel jsem několik různých návodů, jak chybu odstranit, ale žádný z nich mi nepomohl. Až na jeden, o který se tu chci podělit.

Je překvapivě jednoduchý, nevyžaduje práci v příkazovém řádku ani průzkum skrytých nabídek v zapadlých zákoutích systému. Postačí pouhá návštěva oficiálních stránek Microsoftu. Zde si můžete nejen opatřit nástroj pro vytvoření instalačního média s Windows 10, ale také program Pomocník s aktualizací Windows 10. Ten se, v mém případě, postaral o bezproblémové stažení a instalaci nejnovějších aktualizací. Třeba pomůže také vám.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.