Xboxpříběh

XboxpříběhOd posledního příspěvku zde na blogu uběhlo mnoho času, nasněžily tuny sněhu a zase roztály a mimo to… TADÁ! Stal jsem se hrdým majitelem Xboxu 360. Ke koupi jsem se odhodlal především proto, že můj stařičký počítač odmítá akceptovat nové herní tituly. A taky byla v Datartu sleva jako hrom. Takže si nyní užívám skvělé hry ve skvělých detailech a od přátel, zarytých PCčkářů, se mi dostalo roztomilé přezdívky „Hnusnej Xboxák“ . Ale ta herní mašinka od Microsoftu mi zatím dělá jen radost, takže pozitiva převažují. A co jsem to stihl zatím dohrát?

Fable 2

Skvělé akční RPG se spoustou možností. Můžete zde žít druhý život. Akčnější, dobrodružnější, komplikovanější, … Zkrátka jaký chcete. Já se ve Fable 2 oženil. Třikrát. Řeknu vám, není snadné si zde ženu udržet. Ale čert to vem! Žádné alimenty ve Fable nejsou a vdavek chtivých dívek je plný Albion. Pokud jde o příběh, není to nic přelomového. Popravdě řečeno, větší klišé nikde nenajdete. Pomstít smrt sourozence a zachránit svět? Ale prosím vás, pane Molyneux! Snad se ve třetím díle blýsknete více. Celkové hodnocení – osm bludišťáků z deseti.

Halo 3

Legendární Sci-Fi střílečka a v ní legendární Master Chief. Skvělý zážitek, který i po letech těžko hledá konkurenta. Opět zachraňujeme svět, opět vyháníme šmejda z vesmíru a opět nám nějaké to klišé nevadí. Master Chief je zkrátka bourák a lidé z Bungie nám to umí pěkně naservírovat. Vytknou můžu snad jen občasné frustrující okamžiky, kdy jsem umíral v jednom kuse na stejném místě a musel jsem inkriminované pasáže opakovat do zblbnutí. Ale to přičítám mému hráčskému (ne)umění.

Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition

Star Wars tak, jak je mám rád. Akční, plné soubojů a Síly. Ve Force Unleashed tentokrát za padoucha a vůbec to není špatné. Pobijete nějaké ty rebely, ulovíte pár rytířů Jedi a nakonec ztrestáte i Lorda Vadera. O radost ze soubojů se stará Havoc a Euphoria. Jen by to mohlo být o trochu delší. Naštěstí jsou přibalené přídavky ve speciální edici celkem výživné. A The Force Unleashed 2 se již blíží.

Tak to by bylo. Další kapitoly Xboxpříběhu brzy na stránkách blogu Kalper.eu.

Autor

Kalper.eu

Zápisník vášnivého čtenáře, nadšeného filmového diváka se slabostí pro sci-fi žánr. Jsem také velký fanoušek internetu a interaktivní zábavy. Rád v těchto oblastech objevuji a zkouším nové věci a občas o nich něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *